marzec 13, 2020

Coinflou alpha wypuszczony

Cześć,

już od jakiegoś czasu pracuję nad aplikacją do zarządzania budżetem domowym. Wierzę, że powinniśmy odzyskać kontrolę nad swoimi finansami, szczególnie w dobie, gdy sięganie po portfel przychodzi ludziom bardzo łatwo.

Drogi użytkowniku, ideą Coinflou jest pomoc w stawaniu się oszczędniejszą wersją Samego siebie.

Dwa  lata temu sam zacząłem korzystać z tego typu aplikacji i zauważyłem  pozytywne rezultaty, szczególnie w obszarze finansowym. Z każdym  wydatkiem czy przychodem zacząłem samodzielnie logować wartości. Ktoś  może powiedzieć: "Ale po co? Przecież banki monitorują to za ciebie".  Nic bardziej mylnego. Nasz umysł nie lubi martwić się takimi rzeczami.  Zadaj sobie szczerze pytanie. Ile razy myślałeś/łaś, że masz budżet pod  kontrolą, a na koniec miesiąca okazywało się inaczej? No właśnie... Ja  często tak miewałem. Dlatego tak ważne było wyrobienie w sobie pewnych  nawyków. No dobrze, a skąd pomysł na Coinflou?  Aplikacja, z której korzystałem do tej pory, miała kilka problemów a  największymi były: kilkukrotna utrata danych i za dużo przycisków.  Dlatego postanowiłem, że stworzona przeze mnie aplikacja Coinflou wyeliminuje te problemy.

Aplikacja jest we wczesnej fazie projektu, natomiast używam już jej od miesiąca i mogę polecić ją również Tobie. Zaoszczędź na fajne wakacje razem ze mną i Coinflou :)

Link do Coinflou

Błędy czy uwagi lub inne komentarze, możesz wysyłać na gorecki.gracjan@gmail.com w tytule podając nazwę Coinflou: temat

Dalszy plan działania

  • Stworzenie landing page
  • Dodanie wsparcia dla różnych języków
  • Dodanie kategoryzacji
  • Resztę funkcji będę sukcesywnie zamieszczać na landing page

Ps. Jeżeli jesteś lub znasz osobę zajmującą się grafiką (która dopiero zaczyna) daj znać. Coinflou przyda się jeszcze trochę pomocy :)

Ps.2 Aplikację można dodać do ekranu głównego przez Chrome oraz Safari