Coinflou alpha wypuszczony

Cześć,

już od jakiegoś czasu pracuję nad aplikacją do zarządzania budżetem domowym. Wierzę, że powinniśmy odzyskać kontrolę nad swoimi finansami, szczególnie w dobie, gdy sięganie po portfel przychodzi ludziom bardzo łatwo.

Drogi użytkowniku, ideą Coinflou jest pomoc w stawaniu się oszczędniejszą wersją Samego siebie.

Dwa  lata temu sam zacząłem korzystać z tego typu aplikacji i zauważyłem  pozytywne rezultaty, szczególnie w obszarze finansowym. Z każdym  wydatkiem czy przychodem zacząłem samodzielnie logować wartości. Ktoś  może powiedzieć: "Ale po co? Przecież banki monitorują to za ciebie".  Nic bardziej mylnego. Nasz umysł nie lubi martwić się takimi rzeczami.  Zadaj sobie szczerze pytanie. Ile razy myślałeś/łaś, że masz budżet pod  kontrolą, a na koniec miesiąca okazywało się inaczej? No właśnie... Ja  często tak miewałem. Dlatego tak ważne było wyrobienie w sobie pewnych  nawyków. No dobrze, a skąd pomysł na Coinflou?  Aplikacja, z której korzystałem do tej pory, miała kilka problemów a  największymi były: kilkukrotna utrata danych i za dużo przycisków.  Dlatego postanowiłem, że stworzona przeze mnie aplikacja Coinflou wyeliminuje te problemy.

Aplikacja jest we wczesnej fazie projektu, natomiast używam już jej od miesiąca i mogę polecić ją również Tobie. Zaoszczędź na fajne wakacje razem ze mną i Coinflou :)

Link do Coinflou

Błędy czy uwagi lub inne komentarze, możesz wysyłać na gorecki.gracjan@gmail.com w tytule podając nazwę Coinflou: temat

Dalszy plan działania

  • Stworzenie landing page
  • Dodanie wsparcia dla różnych języków
  • Dodanie kategoryzacji
  • Resztę funkcji będę sukcesywnie zamieszczać na landing page

Ps. Jeżeli jesteś lub znasz osobę zajmującą się grafiką (która dopiero zaczyna) daj znać. Coinflou przyda się jeszcze trochę pomocy :)

Ps.2 Aplikację można dodać do ekranu głównego przez Chrome oraz Safari

Subscribe to G.Górecki

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
jamie@example.com
Subscribe