wrzesień 7, 2019

Projekt coinflou i inne

Nastąpiła zmiana na moim blogu i aktualnie jest to bardziej osobiste miejsce, moje. Zrozumiałem, że stara nazwa "pragmatycznie przez" nie była do końca moja :).
Ale do brzegu.

Coinflou, ankieta, którą stworzyłem by zebrać opinie / potrzebę ludzi przerosła moje oczekiwania. Bardzo, ale to bardzo wam dziękuję za pomoc w zbieraniu materiału.
Ankieta jeszcze nie została zamknięta więc jeżeli ktoś ma ochotę, zapraszam tutaj lub w wersji angielskiej tutaj. Gdy już rozpocznę pracę nad aplikacją, całość chciałbym udokumentować w formie video, prawdopodbnie na YT.

Jeżeli o YT mowa, chcę odswieżyć moją znajomość python'a. Dawno temu, w 3 osobowym zespole stworzyliśmy bank kwater. W zasadzie to moje pierwsze komercyjne dzieło. Od początku do końca robione przez nas w Django (pythonowy framework) i choć nie wygra konkursu na najpiękniejszy design, to właśnie ta strona dała mi szansę wejść w świat IT.
Na codzień używam angulara i asp.net core, jednak zatęskniłem za pythonem, tym bardziej, że uważam uczenie maszynowe czy analizowanie danych za przyszłość informatyki a python świetnie się nadaje do tych zastosowań. Stąd pomysł na darmowy "kurs" podstaw python'a na YT.

Moja książka, to miejsce, w którym będę polecać przeczytane, ciekawe i godne polecenia książki. Nigdy nie byłem zwolennikiem czytania aż do tego roku. Od początku 2019 zdążyłem przeczytać 4 pozycje i śmiem twierdzić, że zmieniły one mój sposób myślenia. Więcej informacji w krótce w dziale Moja Książka.

To wszystko na dziś, widzimy się niedługo :)
Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomoc przy coinflou a szczególnie mojej narzeczonej.