Aktualizacja czerwcowa

Rust to świetny język. Nie będę dużo o nim pisać.
Wydaje mi się, że każdy programista powinien przeczytać Rust book. Daje do myślenia nawet doświadczonemu programiście. Po mału staję się w nim biegły, a więc czas na mini projekt, którym podzielę się wkrótce ;).

Co dalej z youtube?

Zacząłem od youtube'a tworząc kurs pythona. Jednak szybko straciłem zapał do pracy. Za przyczynę tego stanu uważam brak doświadczenia w pythonie. Fakt, python jest prostym językiem i wiele da się w nim zrobić. Ja jednak na codzień używam JavaScript (a rusta po godzinach) i to dlatego właśnie straciłem motywacje do nagrywania kursu pythona. Czy pojawi się coś jeszcze? Pewnie :)
Natomiast będzie to na pewno inna forma.

Coinflou

Używam tej aplikacji i widzę kilka miejść do poprawy. Pojawi się kilka aktualizacji do coinflou. Natomiast sama aplikacja pozwoliła mi sporo zaoszczędzić. Siła dobrych nawyków jest wręcz niesamowita, a wystarczy tak niewiele by pewne nawyki, takie jak spisywanie każdorazowego wydatku zaraz po sięgnięciu po kartę kredytową, wprowadzić w życie. Efekt -> sporo więcej gotówki :D

Nawyki

A skoro już przy nawykach jesteśmy, głęboko polecam tę książkę. Dzięki niej już od kilku miesięcy wstaję rano, rzuciłem kawe i czytam książkę przynajmniej 30 minut dziennie. Efekt? 30 min * 365 dni = 10950 minut/rok  = 182.5 godzin / rok. Ta liczba robi wrażenie, a jeszcze w liceum mój licznik przeczytanych stron książek wynosił = 0.

Sklep

Nie wiem czy ale wystartował sklep przy tworzeniu którego brałem udział.
Wiesz, zbliża się komunia a ty nie masz pomysłu? W takim razie zapraszam na kompshop.pl  :)

Subscribe to G.Górecki

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
jamie@example.com
Subscribe